موضوعات
منابع آزمون
خدمات حقوقی
آمار
درباره وبلاگسعی دارم علاوه بر درج دست نوشته های شخصی و ارتباط با دوستان عزیزم، با توجه به مدرک حقوق قضائی و تجربه مختصری که دارم، گاهاً مطالب و مقالات حقوقی تحریر و پاسخگوی سئوالات دوستان باشم.
๑۩۞۩๑
بازنشر، صرفاً با ذکر منبع مجاز است.
๑۩۞۩๑
insta: TohidBakhtiary
๑۩۞۩๑
نویسنده: توحید بختیاری
نظرسنجی
آیا با تبصره اصلاحی ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری جدید موافقید؟ (تبصره اولیه: منع داشتن وکیل در برخی جرایم تا 1 هفته - تبصره اصلاحی: تعیین وکیل در مرحله تحقیقات این جرایم، فقط از میان وکلای تعیینی قوه قضاییه)
پیوندها

بسم الله الرحمن الرحیم

کانون مرکز


جلسه مورخ 16/02/93 با حضور اعضای هیات مدیره کانون منعقد گردید که بدوا با گزارشهای مبسوط درخصوص پیگیری کمیته منتخب امور مربوط به لایحه جامع وکالت شروع شد. مقرر گردید یکشنبه آتی اعضای محترم کمیسیون اصل90 به کانون دعوت شوند همچنین مقرر گشت سرکار خانم دکتر ضرابی نسبت به دسته بندی نظرات واصله از طریق سایت کانون درخصوص لایحه جامع وکالت در پاسخ به فراخوان پیشین اقدام نماید.


به پیشنهاد دکتر کریمی که به امضای 16 نفر از اعضا رسید به عنوان موضوع خارج از دستور راجع به دانشگاه علمی-کاربردی و نحوه اداره آن با توجه به علت تاسیس و اهدافی که دانشگاه باید به آن نیل پیدا کند،بررسی شود که چه مقدار از اهداف محقق گشته. همچنین جناب آقای مصباح نایب رییس محترم از آقای دکتر مالکی خواستند نسبت به موضوع تاسیس دانشکده و مراحلی را که تا کنون در جهت مقاصد آن طی کرده را بیان نمایند که ایشان اظهار داشتند با توجه به مفصل بودن بحث دراین مورد در دستور یکی از جلسات قرار گیرد و اشاره داشتند که این مرکز در حال حاضر از اهداف و برنامه های تدوین شده آن عقب است و هدف آن را احیای بند «ج» لایحه استقلال کانون ونهایتا بحث تخصصی شدن وکالت در کشور دانستند.

مطابق دستور جلسه اول برای تعیین نماینده کانون جهت حضور در مجمع عمومی هیات مدیره در صندوق حمایت از سوی اعضا افرادی با توجه به تجاربشان پیشنهاد شدند و آقایان دکتر علیزاده طباطبایی،دکتر کامیار به عنوان نمایندگان کانون در صندوق حمایت انتخاب شدند. جناب آقای جندقی پیشنهاد نمودند که این افراد می توانند خارج از اعضای هیات مدیره نیز باشند و آقای سردارزاده تذکر دادند که رای گیری می بایست مخفی باشد.

درخصوص کمیسیون کارآموزی و اختبار آقایان قاسم کمیلی،اسعد ایرانزاده و دکتر خلیلی ضمن تشکر از اینکه برای نخستین بار هیات مدیره از نزدیک مسائل کمیسیون را از نظر می گذراند توضیحاتی درخصوص وضعیت کمیسیون ارائه نموده و برای تعیین اعضای کمیسیون اختبار قرار بر این شد  لیست کمیسیون کارآموزی مبنا قرار گیرد البته با لحاظ تغییراتی که رئیس و نواب در آن خواهند داد.

همچنین مقرر شد اولین جلسه هیات عمومی وکلا شش ماه بعد برگزار شود و نهایتا درخصوص دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته مقرر شد چنانچه مدرک کاردانی آنها با گرایشهای حقوقی مرتبط باشد می توانند ثبت نام نمایند در غیر اینصورت مجاز به شرکت نمی باشند و این امر در مجمع اسکودا عنوان گردد.


تهیه و تنظیم: میثم محمدی (کارآمو وکالت دادگستری)

شنبه 20 اردیبهشت 1393 , اخبار آزمون های حقوقی , نظر ()
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
صفحات دیگر
عناوین آخرین مطالب
ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت دادگستری؛

تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری؛

آگهی ثبت نام آزمون کارآموزی وکالت 94؛

نقد و بررسی اصلاحات صورت گرفته در قانون آئین دادرسی کیفری 92 (جدید)؛

چرا زنان نباید یک کیسه 21 کیلویی را بلند کنند؟!

عدم امکان بازداشت وکیل در جلسه دادرسی کیفری در قانون آ.د.ک جدید؛

نحوه محاسبه مهریه و خسارت تاخیر تادیه به نرخ روز؛

نقد و بررسی قانون آ.د.ک جدید و معرفی کتاب «آیین دادرسی کیفری» نوشته دکتر بهروز جوانمرد؛

نوستالژی ابن سینا و دفترچه های بیمه؛

منابع آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی؛

منابع آزمون کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی؛

منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی؛

منابع آزمون قضاوت؛

منابع آزمون وکالت؛

تقریرات تاریخ حقوق کیفری استاد بهروز جوانمرد - دوره کارشناسی ارشد حقوق جزا واحد تهران مرکز؛

ارزش مادی پروانه وکالت؛

دکتر ناصر کاتوزیان درگذشت؛

ظرفیت پذیرش آزمون وکالت سال 1393 کانون وکلای دادگستری مرکز مشخص شد؛

شرکت دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته حقوق در آزمون وکالت مجاز خواهد شد؛

همایش بزرگ علمی بررسی تحولات قانون آئین دادرسی کیفری جدید؛


.Privacy Policy & About Us. CopyRight (©) TohidBakhtiary.ir 2009-2016. All Rights Reserved

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات